Křest syna Václava

Atmosféra, kouzlo ...

Reference

Zdenička fotí tak, že o ní ani nevíme. Focení probíhá u nás, v přirozeném prostředí a proto se všichni cítíme velmi přijemně, pohodlně a uvolněně. Snímky jsou osobnější. Fotografka zachytila velmi autenticky, krásně, detailně a živě naše nejintimnější chvíle při křtu syna Václava. Vybrat tu nejhezčí do rámečku je složitější, každá má atmosferu a své kouzlo.

Rodina SochorovaPlaná nad Lužnicí

Viktorie s Jáchymem

Domov, láska ...

Reference

Spolupráce se Zdeňkou Hanákovou byla pro mou rodinu zajímavou a příjemnou zkušeností. Naše setkání probíhalo přirozeně, přátelsky a zcela neformálně. Snímky, které přitom jakoby mimochodem vznikly, jsou trvalým záznamem skutečné atmosféry našeho domova.

Lenka Stejskalovásochařka, VŠ pedagog

Návštěva z Ameriky

Prázdniny, synovci ...

Reference

"Moji američtí synovci se před koncem svých českých prázdnin zastavili spolu s dědečkem ještě na pár dnů v Praze. Fotíme se běžně, ale fotek je příliš mnoho a hromadí se nám nevytříděné v počítači. Napadlo mě pojmout to jinak, soustředit se na rodinu a vědět, že na fotografiích budeme všichni a že jich bude jen omezený počet, výběr těch skutečně dobrých. Zvlášť jsem si přála dostat je také zvětšené v albu. Zdenka s námi strávila skoro celý den - v Bohnicích u koní a na večeři v našem libeňském bytě. Bylo to velmi příjemné a přirozené, skvěle komunikovala jak s mým tátou, tak s chlapci. A fotky? Podívejte se sami. Já z nich mám velkou radost!"

Pavlína Kalandrováteta

Kontakt

Chcete vyfotit opravdové momenty vašeho života? Domluvme se a zachytím i krásu vašeho okamžiku :).

Potkejme se u dobré kávy nebo si zavolejme, napišme a všechno spolu vymyslíme. Těším se, že budu s vámi.

Zavolejte mi na:

+420 724 115 024

Napište mi na:

zdenicka@krasaokamziku.cz

Propojme se:

Krása okamžiku

Zveřejnění fotografií je se souhlasem klientů a snímky jsou chráněny autorským právem.