Zdeňka Hanáková

Jsem profesionální fotografka a od studií na SUPŠ a FAMU se věnuji živé fotografii, speciálně ženskému světu, který mě baví pozorovat a zaznamenávat.

Pracovní zkušenosti mám obrazově bohaté - fotila jsem módu, divadlo, film, reportáže a pro ženské časopisy. Učila jsem digitální fotografii na vysoké škole, byla jsem fotoeditorkou a  fotoprodukční v časopisech a novinách.

Nejvíce a nejraději se věnuji fotografování opravdových momentů každodenního života, ve kterých zachycuji krásu okamžiku.Tyto každodenní rodinné momenty dokumentuji, interpretuji a ze srdce si jich užívám. Proto vás vyfotím u vás doma či v jakémkoli jiném pro vás přirozeném prostředí.

Snažím se vždy o vzájemné porozumění a nenásilné přiblížení, díky kterému vznikají osobní a výtvarné snímky, zcela odlišné od stylizace komerčního ateliérového fotografování.

Zachytím momenty vašich významných událostí osobního či profesního života. Jednotlivé obrazy skládám do foto-příběhů,  které vždy vystihují energii a emoce daného okamžiku.

Tvořím pro vás s láskou a radostí.